TipSoft OTS

Forum poswiecone TS OTS


#1 2008-08-27 10:14:37

TipSoft

Administrator

5244657
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 55
Punktów :   

Quest Zaufania!

Quest Zaufanianie jest trudnym questem. Od pewnego czasu przy wrotach Morgani pojawia sie Demon o imieniu Sweet. Moze on nas przeniesc do pokoju z teleportem prowadzacym do Morgani. Co trzeba zrobic aby to zrobil?
piszemy:
Gracz:Hi/Elo
Sweet:Witaj niewierny!
Gracz:Dwarven Pick Axe(lub kto woli dwarven pick)
Sweet:Masz dla mnie narzedzie dwarfow?!
Gracz:Yes/Tak
Sweet:Poluz je na ziemi a ja przeniose cie przez brame!
Teraz gracz kladzie Dwarven Picka na ktoregos z dedow ktore tam leza jesli polozysz po za czarnym polem Sweet tego nie podniesie!
Sweet nastepnie zniknie i pojawi sie w tamtym roomie obok i cie teleportnie do siebie mowiac
Sweet: Zegnaj niewierny!
I przechodzimy przez teleport ;D

A o to historia Dwarven picka jesli ktos mysli ze mu sie przyda

Dark Dwarf: Szybciej! Szybciej! Niemamy juz czasu wykluj ten kawalek bo inaczej zginie ponad 50 naszych braci i siostr!
Dwarf Gornik: Alez panie! Niema Dwarven Picka!
Dark Dwarf: Jak to niema?!
Dwarf Gornik: Zostal w bibliotece. Verminorzy ktory teraz tam sie osiedlili nadali nakaz aby wszystkie Dwarfy opuscily podziemia a ja nie zdarzylem wziasc narzedzia! <lament> <placz>
Co my teraz zrobimy?
Dark Dwarf: Dobrze a wiec aby przezyc musimy dostac tego Pick'a! A wiec wymyslimy zadanie ktore umozliwi wejscie do naszego miasta. Oni przyniosa nam pick a moj wyslannik Sweet bedzie ich przepuszczal.
Ile jest narzedzi w bibliotece?
Dwarf Gornik: Okolo 20 a wiec starczy. I mam pomysl: Jak sie jeden zepsuje lub zuzyje to beda ludzie musieli nam przyniesc nastepny i wposcimy nastepnego!
Dark Dwarf: Dobry pomysl. A zeby zyskac wiecej odwiedzin niz Potwory Plujace Ogniem jeden Pick bedzie moglo wykorzystac kilku ludzi. Zgoda!
Dwarf Gornik: TAK PANIE!
I tak o to Sweet Pojawia sie co pewien czas przy wejsciu wyczekujac smialkow z narzedziem. Lecz nie planuje byc wiecznie posluszny Swemu Panu....Dlaczego? Dowiecie sie w nastepnym odcinku !

Offline

 
Nasz Ciagle Sie Rozwija Wiec Moze Bedzie 24/7.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xenoxmt2.pun.pl www.racer.pun.pl www.malow.pun.pl www.tndw.pun.pl www.kp500x.pun.pl